Účel knihy a webu

Přečtěte si knihu, uznáte-li za vhodné – to je potřeba pro začátek. Účelu je to ale jen polovina. Pokud Vám kniha pomůže, možná pocítíte nějakou vděčnost. Vděčnost je krásná věc, nakonec pocítit ji je dnes také dar. Je záměrem, že kniha je k dispozici každému – poplatek za ni je dobrovolný a závisí zcela na Vás. Mým přínosem byly nějaké peníze (na provoz webu) a to úsilí knihu napsat. Udělal jsem to jako impuls, který by měl vést k diskusi a možná i k lidské solidaritě a uvědomění. Každopádně by měl vést k lepšímu životu – že ten potenciál má, jsem ozkoušel nejen sám na sobě.

Možnosti, jak se mi odvděčit, máte dvě.

1) Využijte své vděčnosti a pomozte skrze svůj dobrý pocit i lidem kolem sebe. Česká verze knihy je určena na podporu charitativním a humanitárním projektům s platností po České republice. Anglická verze pak směřuje na globální projekty. Možná se ke mně časem někdo připojí – pak vznikne nezisková společnost, která přetvoří moc poznání v něco, co zlepší život oběma stranám: Vám jako příjemcům tohoto poznání díky myšlenkám, které zadarmo sdílím, a adresátům díky finančním prostředkům daným Vaší vděčností. A Váš dosah je ještě větší – i kdybyste si to neuvědomovali.
Číslo účtu je 198 445 135 / 0300, do zprávy příjemci napište „Meditations“ a své jméno. Já díky tomu budu vědět, že peníze posíláte na dobročinnost a také s nimi tak naložím, o čemž se objeví informace na webu v sekci „Pomáháme si“.

2) Postavit to, co tu vidíte kolem sebe, jsem dokázal vlastními silami – nakonec i weby stavím pro své klienty pravidelně. Některé funkce ale bude nutné doprogramovat, a tak budou tyto prostředky použity nejen přímo pro mé blaho, ale i pro další rozvoj celého projektu. Číslo účtu je opět 198 445 135 / 0300 a do zprávy příjemci napište třeba „Daruji“ 🙂

Na tomto webu časem vznikne sekce konkrétní pomoci a to je druhá polovina účelu celého mého úsilí. Výpis podporovaných projektů s hlasováním o tom, kam prostředky půjdou. Potřebuji k tomu transparentní účet – a ten může vzniknout až pokud bude knížka dostatečně úspěšná, lidé tomuto projektu porozumí a rozhodnou se pomoct. Plánuji i semináře nebo individuální terapie. Pokud byste o ně měli zájem, napište mi.

Chcete-li, v zápatí tohoto webu je formulář, díky kterému se můžete stát odběrateli mého newsletteru. Když se bude dít na webu něco nového, můžete být informovaní přímo do Vaší e-mailové schránky.

Snažím se změnit svět k lepšímu. Vnitřní rozvoj je také to, co umím nejlépe ze všeho. Chcete-li, budu velmi vděčný, pokud mi se změnou světa pomůžete – nakonec dobře je to pro všechny zúčastněné.

Pokud najdete dostatečně dobrý důvod, napište mi kliknutím na ikonku obálky vpravo nahoře nebo vpravo dole na této stránce. Za Vaše reakce nebo i nápady děkuji předem.